Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Św. Wojciecha
kierunek:
Kostrogaj, Zajezdnia 04
0
26
1
26
2
06
3
26
M
4
11
M
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26
M - kurs przez: Mosty >> Kostrogaj, zajezdnia 03