Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
25
Sosnowa
kierunek:
Brwilno, Antoniówka
10
01
ASW
11
01
ASW
12
13
14
15
16
17
18
19
58
ASW
A - Kurs do przystanku Winiary, Szpital
S - kurs przez: Sosnowa >> Winiary, szpital
W - kurs do: Winiary, szpital