Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Zgliczyńskiego
kierunek:
Ciechomice
4
26
AG
5
16
AG
46
AG
6
16
26
AGR
7
21
RBKs
26
AGR
45
8
15
R
45
AG
9
15
R
45
AG
10
15
45
AG
11
15
R
45
12
15
45
AG
13
10
CR
35
RBKs
45
AGC
14
15
AGR
45
AG
15
15
R
25
RBKs
45
AG
16
15
R
46
AG
17
16
R
46
18
16
R
45
AG
19
20
05
21
15
AGR
22
35
A - Kurs do przystanku Górki
G - kurs do: Górki
C - kurs przez: Cicha
R - kurs przez: Góry 02 >> Kutnowska
B - Kurs do przystanku Kutnowska
K - kurs do: Kutnowska
s - kursuje w dni nauki szkolnej