Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Kwiatka
kierunek:
Borowiczki
0
30
1
30
AP
2
30
3
15
4
20
AP
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
30
A - Kurs do przystanku Pniewskiego
P - kurs do: Pniewskiego