Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Mosty
kierunek:
Winiary, Szpital
5
29
44
59
6
14
29
44
59
7
14
34
44
54
8
14
29
44
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
29
44
59
19
14
29
49
20
18
48
21
18
48
22
18
48
23
15
BP
B - Kurs do przystanku Przemysłowa
P - kurs do: Przemysłowa