Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Misjonarska
kierunek:
Winiary, Szpital
5
55
6
7
06
41
8
56
9
56
10
55
11
55
12
55
13
55
14
55
15
55
16
55
17
55
18
55
19
55
20
55
21
50
22
23
15
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego