Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Dworzec Kolejowy
kierunek:
Winiary, Szpital
5
09
38
6
08
38
7
08
38
8
08
38
9
08
38
10
08
38
11
08
38
12
08
38
13
08
38
14
08
38
15
08
38
16
08
39
17
09
39
18
09
39
19
09
39
AS
20
09
AS
39
AS
21
09
AS
39
AS
22
09
AS
39
AS
A - Kurs do przystanku Skarpa
S - kurs do: Skarpa