Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Św. Wojciecha
kierunek:
Winiary, Szpital
4
55
5
55
6
55
7
55
8
55
9
55
10
55
11
55
12
55
13
55
14
55
15
55
16
55
17
55
18
55
19
55
AS
20
55
AS
21
55
AS
A - Kurs do przystanku Skarpa
S - kurs do: Skarpa