Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Radziwie, Młyn
kierunek:
Tokary
4
51
5
37
6
17
48
7
18
AP
8
18
9
18
AP
10
18
11
19
AP
12
19
13
19
AP
49
14
20
50
15
20
AP
50
16
20
48
17
48
AP
18
47
19
32
20
46
21
22
10
A - Kurs do przystanku Podolszyce 01
P - kurs do: Podolszyce 01