Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
110
Zągoty
kierunek:
Lelice
6
04
AU
24
7
14
8
9
10
11
12
13
14
14
AU
15
16
16
36
A - Kurs do przystanku Umienino
U - kurs do: Umienino