Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Hermana
kierunek:
Winiary, Szpital
5
46
6
7
41
8
9
41
10
11
41
12
13
41
14
15
41
16
17
41
18
19
36
20
21
40
22
23
20
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego