Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Rondo Lajourdie
kierunek:
Ciechomice
4
06
AG
36
AG
5
17
27
AG
57
AG
6
27
37
AGR
57
AG
7
32
RBKs
37
AGR
56
8
27
R
57
AG
9
27
R
57
AG
10
27
58
AG
11
28
R
58
12
28
58
AG
13
23
CR
48
RBKs
58
AGC
14
29
AGR
59
AG
15
29
R
39
RBKs
59
AG
16
29
R
58
AG
17
28
R
58
18
28
R
56
AG
19
20
16
21
26
AGR
22
45
A - Kurs do przystanku Górki
G - kurs do: Górki
C - kurs przez: Cicha
R - kurs przez: Góry 02 >> Kutnowska
B - Kurs do przystanku Kutnowska
K - kurs do: Kutnowska
s - kursuje w dni nauki szkolnej