Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Popiełuszki
kierunek:
Borowiczki
0
46
1
46
AP
2
46
3
31
4
36
AP
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
46
A - Kurs do przystanku Pniewskiego
P - kurs do: Pniewskiego