Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Roweckiego
kierunek:
Orlen, Brama I
4
48
53
56
5
00
AN
05
13
AN
43
6
14
AN
37
57
7
19
26
8
17
9
17
10
17
11
17
12
17
52
AN
13
14
07
17
AN
52
15
27
57
16
17
57
17
18
19
20
57
AN
A - Kurs do przystanku Naftobudowa
N - kurs do: Naftobudowa