Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Roweckiego
kierunek:
Winiary, Szpital
5
37
6
46
7
21
8
37
9
37
10
37
11
37
12
37
13
37
14
36
15
36
16
37
17
37
18
37
19
37
20
37
21
32
22
58
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego