Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
25
Mickiewicza, Szkoła
kierunek:
Brwilno, Antoniówka
5
44
6
44
7
44
8
44
9
44
ASW
10
44
ASW
11
44
12
44
13
44
14
44
15
44
16
44
17
44
18
44
19
44
ASW
20
44
A - Kurs do przystanku Winiary, Szpital
S - kurs przez: Sosnowa >> Winiary, szpital
W - kurs do: Winiary, szpital