Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
25
Rembielińskiego
kierunek:
Brwilno, Antoniówka
7
56
8
56
ASW
9
56
ASW
10
57
11
57
ASW
12
57
13
57
ASW
14
57
15
57
ASW
16
55
17
55
ASW
18
55
A - Kurs do przystanku Winiary, Szpital
S - kurs przez: Sosnowa >> Winiary, szpital
W - kurs do: Winiary, szpital