Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Szarych Szeregów
kierunek:
Winiary, Szpital
5
40
6
49
7
24
8
40
9
40
10
40
11
40
12
40
13
40
14
39
15
39
16
40
17
40
18
40
19
40
20
40
21
35
22
23
01
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego