Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
25
Zgliczyńskiego
kierunek:
Brwilno, Antoniówka
5
49
6
50
7
50
8
52
9
52
ASW
10
52
ASW
11
52
12
52
13
52
14
52
15
52
16
50
17
50
18
49
19
49
ASW
20
49
A - Kurs do przystanku Winiary, Szpital
S - kurs przez: Sosnowa >> Winiary, szpital
W - kurs do: Winiary, szpital