Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
110
Kochanowskiego
kierunek:
Lelice
5
44
AU
6
04
54
7
8
43
BC
9
10
11
12
44
BC
13
54
AU
14
55
15
16
15
A - Kurs do przystanku Umienino
U - kurs do: Umienino
B - kurs do: Bronowo-Zalesie
C - Kurs do przystanku Bronowo-Zalesie