Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
25
Kredytowa
kierunek:
Brwilno, Antoniówka
5
52
6
53
7
53
8
55
9
55
ASW
10
55
ASW
11
55
12
55
13
55
14
55
15
55
16
53
17
53
18
52
19
52
ASW
20
52
A - Kurs do przystanku Winiary, Szpital
S - kurs przez: Sosnowa >> Winiary, szpital
W - kurs do: Winiary, szpital