Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Piaska
kierunek:
Winiary, Szpital
5
50
6
50
7
50
8
50
9
50
10
50
11
50
12
50
13
50
14
50
15
50
16
50
17
50
18
50
19
45
20
45
21
40
22
23
05
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego