Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
102
Kobierniki
kierunek:
Dworzec Kolejowy
4
55
5
6
05
7
05
8
9
10
11
06
12
13
16
14
53
15
53
P
16
53
17
18
19
03
AJ
20
21
22
23
01
BR
P - kurs przez: PPPT, CUK
A - Kurs do przystanku Jachowicza (Teatr)
J - kurs do: Jachowicza (teatr)
B - Kurs do przystanku Rembielińskiego
R - kurs do: Rembielińskiego