Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
102
Kobierniki, Pgo
kierunek:
Dworzec Kolejowy
4
57
5
6
07
7
07
8
9
10
11
08
12
13
18
14
55
15
55
P
16
55
17
18
19
05
AJ
20
21
22
23
03
BR
P - kurs przez: PPPT, CUK
A - Kurs do przystanku Jachowicza (Teatr)
J - kurs do: Jachowicza (teatr)
B - Kurs do przystanku Rembielińskiego
R - kurs do: Rembielińskiego