Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Szarych Szeregów
kierunek:
Winiary, Szpital 04
5
04
6
04
7
04
8
04
9
04
10
04
11
04
12
04
13
04
14
04
15
04
16
04
17
04
18
04
19
04
20
04
AS
21
04
AS
22
04
AS
A - Kurs do przystanku Skarpa
S - kurs do: Skarpa