Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Obrońców Płocka
kierunek:
Winiary, Szpital 04
5
10
39
6
09
39
7
09
39
8
09
39
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
09
39
14
09
39
15
09
39
16
09
40
17
10
40
18
10
40
19
10
40
AS
20
10
AS
40
AS
21
10
AS
40
AS
22
10
AS
40
AS
A - Kurs do przystanku Skarpa
S - kurs do: Skarpa