Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Roweckiego
kierunek:
Winiary, Szpital 04
4
57
5
26
56
6
26
56
7
26
56
8
26
56
9
26
56
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
26
56
14
26
56
15
26
56
16
27
57
17
27
57
18
27
57
19
27
AS
57
AS
20
27
AS
57
AS
21
27
AS
57
AS
22
27
AS
A - Kurs do przystanku Skarpa
S - kurs do: Skarpa