Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Roweckiego
kierunek:
Winiary, Szpital 04
5
01
6
01
7
01
8
01
9
01
10
01
11
01
12
01
13
01
14
01
15
01
16
01
17
01
18
01
19
01
20
01
AS
21
01
AS
22
01
AS
A - Kurs do przystanku Skarpa
S - kurs do: Skarpa