Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Gradowskiego
kierunek:
Tokary
4
43
5
28
6
08
38
7
08
AP
8
08
9
08
AP
10
08
11
08
AP
12
08
13
08
AP
38
14
09
39
15
09
AP
39
16
09
37
17
37
AP
18
37
19
22
20
37
21
22
02
A - Kurs do przystanku Podolszyce 01
P - kurs do: Podolszyce 01