Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Tumska
kierunek:
Winiary, Szpital
5
43
6
13
43
7
13
43
8
13
43
9
13
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
13
33
53
18
13
33
53
19
13
33
53
20
13
43
21
13
43
22
13
43
23
12
BP
B - Kurs do przystanku Przemysłowa
P - kurs do: Przemysłowa