Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Sikorskiego
kierunek:
Winiary, Szpital
5
35
6
44
7
19
8
35
9
35
10
35
11
35
12
35
13
35
14
34
15
34
16
35
17
35
18
35
19
35
20
35
21
30
22
56
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego