Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Sikorskiego
kierunek:
Winiary, Szpital
5
20
6
7
15
8
9
15
10
11
15
12
13
15
14
15
15
16
17
15
18
19
10
20
21
15
22
56
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego