Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Lachmana
kierunek:
Winiary, Szpital
5
52
6
52
7
52
8
52
9
52
10
52
11
52
12
52
13
52
14
52
15
52
16
52
17
52
18
52
19
47
20
47
21
42
22
23
07
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego