Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Banacha
kierunek:
Winiary, Szpital
5
53
6
53
7
53
8
53
9
53
10
53
11
53
12
53
13
53
14
53
15
53
16
53
17
53
18
53
19
48
20
48
21
43
22
23
08
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego