Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Banacha
kierunek:
Winiary, Szpital
5
48
6
57
7
32
8
48
9
48
10
48
11
48
12
48
13
48
14
47
15
47
16
48
17
48
18
48
19
48
20
48
21
43
22
23
08
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego