Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Dworzec Kolejowy (Dworcowa)
kierunek:
Winiary, Szpital
5
56
6
56
7
56
8
56
9
56
10
56
11
56
12
56
13
56
14
56
15
56
16
56
17
56
18
56
19
51
20
51
21
46
22
23
11
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego