Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Lasockiego
kierunek:
Winiary, Szpital
5
57
6
57
7
57
8
57
9
57
10
57
11
57
12
57
13
57
14
57
15
57
16
57
17
57
18
57
19
52
20
52
21
47
22
23
12
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego