Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Padlewskiego
kierunek:
Winiary, Szpital
6
00
7
00
8
00
9
00
10
00
11
00
12
00
13
00
14
00
15
00
16
00
17
00
18
00
19
00
55
20
55
21
50
22
23
15
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego