Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Misjonarska
kierunek:
Winiary, Szpital
6
02
7
02
8
02
9
02
10
02
11
02
12
02
13
02
14
02
15
02
16
02
17
02
18
02
19
02
57
20
57
21
52
22
23
17
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego