Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Zielony Jar
kierunek:
Winiary, Szpital
5
41
6
41
7
41
8
41
9
41
10
41
11
41
12
41
13
41
14
41
15
41
16
41
17
41
18
41
19
36
20
36
21
31
22
57
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego