Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Bielska
kierunek:
Winiary, Szpital
6
04
7
04
8
04
9
04
10
04
11
04
12
04
13
04
14
04
15
04
16
04
17
04
18
04
19
04
59
20
59
21
54
22
23
19
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego