Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Jachowicza Bielska
kierunek:
Winiary, Szpital
6
06
7
06
8
06
9
06
10
06
11
06
12
06
13
06
14
06
15
06
16
06
17
06
18
06
19
06
20
01
21
00
55
22
23
20
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego