Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Jachowicza Bielska
kierunek:
Winiary, Szpital
6
01
7
11
46
8
9
01
10
01
11
01
12
01
13
01
14
01
15
01
16
01
17
01
18
01
19
01
20
01
21
00
55
22
23
20
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego