Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Pszczela
kierunek:
Winiary, Szpital
6
09
7
09
8
10
9
10
10
10
11
10
12
10
13
10
14
10
15
10
16
10
17
10
18
10
19
09
20
04
21
03
58
22
23
23
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego