Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Pszczela
kierunek:
Winiary, Szpital
6
04
7
15
50
8
9
05
10
05
11
05
12
05
13
05
14
05
15
05
16
05
17
05
18
05
19
05
20
04
21
03
58
22
23
23
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego