Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Gałczyńskiego
kierunek:
Winiary, Szpital
6
10
7
10
8
11
9
11
10
11
11
11
12
11
13
11
14
11
15
11
16
11
17
11
18
11
19
10
20
05
21
04
59
22
23
24
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego