Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Słowackiego
kierunek:
Winiary, Szpital
6
11
7
11
8
12
9
12
10
12
11
12
12
12
13
12
14
12
15
12
16
12
17
12
18
12
19
11
20
06
21
05
22
00
23
25
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego