Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Słowackiego
kierunek:
Winiary, Szpital
6
06
7
17
52
8
9
07
10
07
11
07
12
07
13
07
14
07
15
07
16
07
17
07
18
07
19
07
20
06
21
05
22
00
23
25
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego