Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Roweckiego
kierunek:
Winiary, Szpital
5
42
6
42
7
42
8
42
9
42
10
42
11
42
12
42
13
42
14
42
15
42
16
42
17
42
18
42
19
37
20
37
21
32
22
58
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego