Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Hubalczyków
kierunek:
Winiary, Szpital
5
38
6
47
7
22
8
38
9
38
10
38
11
38
12
38
13
38
14
37
15
37
16
38
17
38
18
38
19
38
20
38
21
33
22
59
AS
A - Kurs do przystanku Słowackiego
S - kurs do: Słowackiego